Užpučiama izoliacinė vata yra gaminama iš smėlio – niekada neišsenkančios gamtinės žaliavos, nes gamtoje jos atsargos nuolat pasipildo. Naudojant šią atsinaujinančią žaliavą bei perdirbtą stiklą, sukuriamas produktas, kuris jau per pirmus metus sutaupo tiek energijos, kiek jos buvo sunaudota jo gamybai. Panaudojus izoliacinę vatą pastato apšiltinimui, ji visą pastato gyvavimo laikotarpį taupo energiją. MIneralinės stiklo vatos izoliacija yra gaminama tik iš vieno natūralaus žemės produkto. Ši medžiaga nėra nuodinga, o laikui bėgant nesensta. Be to  įpučiama izoliacinė vata yra viena didžiausia perdirbtų stiklo butelių panaudojimo sritis.

 

Izoliacinė medžiaga specialaus įrenginio sukurto slėgio pagalba transportuojama vamzdžių sistema iki apšiltinamos vietos - atvirų paviršių (pvz. perdangos) arba pastato dalyse suformuotų ertmių, kuriose ji supresuojama į vienalytį ir besiūlį izoliacinį sluoksnį. Ši specifinė aplikacijos sistema turi neabejotinų pranašumų tiek darbų rangovui tiek savininkui - jie gali mėgautis greitai ir kokybiškai įrengiamų besiūliu šilumos izoliacijos sluoksniu be jokių šalčio tiltelių.

 

Specialios technologijos ir aplikacijos įrenginio pagalba galima suformuoti reikiamo storio termoizoliacinės medžiagos sluoksnį, naudojant vienintelę medžiagą, t.y. neužsikraunant skirtingomis ir neįšaldant papildomų lėšų sandėlyje. 
Įpūtimo sistemos dėka, visos aukštesnės pastatų dalys apšiltinamos be problemų- tai taupo laiką, greitina ir atpigina statybos procesą.Nelieka atliekų- medžiagos reikia tik tiek, kiek vietos yra pastato dalyse specialiai suformuotose ertmėse.Supaprastėja brangi logistika- termoizoliacinių medžiagų į pastato viršų (įsivaizduokite 5-to aukšto palėpę) nebereikia transportuoti rankomis.SUMAŽĖJĘ ŠILUMOS NUOSTOLIAI – įpučiama mineralinė vata yra sukurta sumažinti šilumos nuostolius pastatuose. Nustatyta, kad vidutiniškai 25% šilumos prarandama per pastato stogą. Izoliavus stogą ir palėpę, sunaudojama mažiau šilumos pastato apšildymui.

ATSINAUJANTYS GAMTOS IŠTEKLIAI - Užpučiama izoliacinė vata yra gaminama iš smėlio – niekada neišsenkančios gamtinės žaliavos, nes gamtoje jos atsargos nuolat pasipildo. Naudojant šią atsinaujinančią žaliavą bei perdirbtą stiklą, sukuriamas produktas, kuris jau per pirmus metus sutaupo tiek energijos, kiek jos buvo sunaudota jo gamybai.