KNAUF Supafil įpučiama minėralinė vata

 

Supafil Loft 045

Pagrindinė paskirtis: Perdangos izoliavimas namo palėpėse. 

Šilumos laidumo koeficientas λD: 0,045 W/(m·K) kai tankis 12 kg / m3

Supafil Timber frame 034

Pagrindinė paskirtis: Karkasinės konstrukcijos izoliavimas (karkasinės sienos, šlaitiniai stogai).

Šilumos laidumo koeficientas λD: 0,034 W/(m·K); kai tankis 35 kg / m3


Supafil Cavity wall

Pagrindinė paskirtis: Oro tarpo sienose izoliavimas.

Šilumos laidumo koeficientas λD: 0,034 W/(m·K); kai tankis 35 kg / m3


Gaminys:
Stiklo pluošto mineralinė vata be rišiklių.

Sukritimo klasė: S1 (≤1%)

Sąveikos su ugnimo klasė: A1

Pakuotė: maišas 16,6 kg

KokybėCE , Atitikties sertifikatas EB 0764-CPD-0122


KNAUF Supafil - tarpus ir ertmes patikimai užpildanti įpučiama izoliacinė vata, kaip ir visi kiti KNAUF pastatų šiltinimo produktai yra patikrinta ir sertifikuota, ji atitinka visus Europos Sajungos standartus. Naudodami KNAUF Supafil produktus, Jūs galite būti tikri, kad turėsite išskirtinai gerą patalpų izoliaciją.


AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ – Pagaminta patikimo gamintojo KNAUF. Supafil įpučiama apšiltinimo medžiaga yra gaminama tik iš vieno natūralaus žemės produkto - smėlio. Ši medžiaga nėra nuodinga, o laikui bėgant nesensta..
 

SVEIKA APLINKA – įpučiamos “KNAUF Supafil” mineralinės vatos sudetyje nėra jokių cheminių rišiklių ir kitų pavojingų priedų. Produktui suteiktas auksinis patalpų oro komforto sertifikatas. Sertifikatas apjungia griežčiausius reikalavimus,bet kurioje ES šalyje - tai ekologiškumas, kenksmingų medžiagų išsiskyrimas ir kitus.
 

SUMAŽĖJĘ ŠILUMOS NUOSTOLIAI – įpučiama “KNAUF Supafil” mineralinė vata yra sukurta sumažinti šilumos nuostolius pastatuose. Nustatyta, kad vidutiniškai 25% šilumos prarandama per pastato stogą. Izoliavus stogą ir palėpę, sunaudojama mažiau šilumos pastato apšildymui. Panaudojus Guardian mineralinę vatą pastato apšiltinimui, ji visą pastato gyvavimo laikotarpį taupo energiją.
 

ATSINAUJANTYS GAMTOS IŠTEKLIAI – Užpučiama izoliacinė vata yra gaminama iš smėlio – niekada neišsenkančios gamtinės žaliavos, nes gamtoje jos atsargos nuolat pasipildo. Naudojant šią atsinaujinančią žaliavą bei perdirbtą stiklą, sukuriamas produktas, kuris jau per pirmus metus sutaupo tiek energijos, kiek jos buvo sunaudota jo gamybai.
 

Montavimas 
Šįs produktas montuojamas naudojant specialią apšiltinimo įrangą. Norint pasiekti norimą rezultatą, būtina laikytis įrangos gamintojo nurodytų įrangos reguliavimo parametrų. Ši įranga turi būti pritaikyta stiklo pluoštui ir turi turėti efektyvią procesinę dalį, saugią pakrovimo dalį bei paduoti pakankamą oro kiekį, kad būtų galima pasiekti norimą rezultatą.
Darbo saugos priemonės Šio produkto montavimo metu gali susidaryti stiklo pluošto dulkės, ypač uždarose patalpose, dėl to gali kilti pavojus sveikatai. Darbo metu būtina mūvėti pirštines, apsauginius akinius ir prie kūno nepriglundančius drabužius. Susierzinus odai, pažeista vieta turi būti rūpestingai nuplauta šiltu vandeniu ir švelniu muilu. Darbo metu netrinti akių. Šiai medžiagai sušlapus ar permirkus, prieš naudojimą ją būtina visiškai išdžiovinti.